İstanbul, E-5 karayolunda öfkeli koca dehşeti! Karısını arabadan

2008-12-13 15:15:00

İstanbul'da öfkeli koca, tartıştığı eşini 60 kilometre hızla giden araçtan attı. Hızını alamayan adam, ağır yaralı olarak yerde yatan eşini dövmek istedi. Çevredeki vatandaşlar tarafından kurtarılan kadın hastaneye kaldırırken, karısını araçtan atan koca gözaltına alındı.
Edinilen bilgilere göre olay E-5 Karayolu, Sefaköy rampasında meydana geldi. Avcılar'daki evlerine giden A.Y (38) ve Y.Y (40) çifti yolda tartışmaya başladı. Tartışmanın büyümesi üzerine genç kadın araçtan inmek istedi. Aracı durdurmayan öfkeli koca, 60 kilometre hızla giderken aracın kapısını açarak eşini aşağı itti. Hızla giden araçtan düşen genç kadın kafasını yol kenarındaki refüje çarptı. Daha sonra aracını durdurarak, eşinin yanına gelen Y.Y. sinirlerine hakim olamayarak yerde yaralı halde yatan eşini dövmek istedi. Olayı gören çevredeki vatandaşlar yaralı kadını öfkeli kocasının elinden kurtardı. Bu sırada olay yerine ambulans çağrıldı. Ağır yaralı olan A.Y.olay yerine gelen 112 ekiplerince ambulansa konularak Bakırköy'deki Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı.
Görgü tanığı Ömer Duran ise "Ben motosikletimle yan yoldan gidiyordum. Bir anda ne olduğunu anlayamadık ve kadın yerde yatıyordu. Adamı az kalsın dövecektik. Neden tartışmışlar bilmiyoruz. Durumu ağırdı ve hemen ambulans çağırdık" diye konuştu. Öfkeli eş ise olay yerine gelen polis ekipleri tarafından gözaltına alındı.

73
0
0
Yorum Yaz